Вчителі із Луганщини, які проживали в с.Увисла, поділилися враженнями від перебування на Тернопільщині
Сучасний педагог має бути комунікабельним, творчим, відкритим до експериментів. Саме тому ми залюбки долучилися до проекту «Змінимо країну разом», що передбачав обмін досвідом між учителями Луганської, Тернопільської та Львівської областей тривалістю в місяць.
У Тернополі ми потрапили в турботливі руки начальника відділу освіти Кащишин О.А. та завідувача районним методичний кабінетом Цвігун Г.Й., саме від них дізналися, що доля вирішила відправити нас до Гусятинського району, у село Увисла.
Спочатку ми думали: «Ну що б, здавалося, село?» Але в перший же день переконалися в щирості та гостинності увислівців. Нас радо вітали сільський голова Ковальчук В.В., директор місцевої школи Цуркевич Л.Я. та вчителі. Увисла вражає не тільки мальовничими краєвидами, а й має сучасне оснащення, у чому ми переконалися, відвідавши школу, дитячий садочок, амбулаторію, сільську раду. Село має згуртовану громаду, очільником якої вже багато років поспіль є голова – Ковальчук В.В.; тут усі підтримують одне одного.
Звісно, найбільше нас цікавила школа. Колектив однодумців очолює мудрий керівник – директор закладу Цуркевич Л.Я. Заслуговує на увагу те, що серед учителів багато молоді. І це не дивно, адже молодому педагогу надається житло. Ми отримали можливість вільно спілкуватися з дітьми, проводити уроки. Хочемо відзначити високу духовну культуру увислівської юні, здатність до співпраці, небайдужість та відкритість.
Завдяки насиченій програмі, розробленій відділом освіти, ми відвідали й інші навчальні заклади, зокрема: Личківську ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназію м. Копичинці, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці, ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназію м. Хоростків, ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пулюя смт. Гримайлів, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Постолівка, ЗОШ І-ІІ ст. с. Самолуски. Там ми побували на уроках, виховних заходах, батьківських зборах, а також у місцевих музеях. Спілкування з колегами дало можливість поділитися досвідом і почерпнути нові ідеї.
Були приємно вражені, що місцева влада не залишилася осторонь освітнього проекту. Нас запросили на зустріч із керівниками району, головами місцевих рад, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками державних установ, де ми мали змогу презентувати Луганщину, свій рідний край, розвіяти стереотипи, закладені десятиліттями. Слова голови РДА Батога В.С. ще раз переконали в єдності й братерській підтримці Сходу та Заходу. Приємним сюрпризом було вручення пам’ятних подарунків, серед яких символічне значення мала вишиванка.
Окрім освітньої програми, обмін передбачав знайомство з найвизначнішими пам’ятками Тернопілля. Цікаве знайомство з Надзбручанським краєм нам організував відділ освіти Гусятинської РДА, а координатором стала завідувач методкабінетом Цвігун Г.Й., як справжній гід, вона провела екскурсію районним центром, розповіла цікаві легенди й бувальщини. Саме з нею ми відвідали духовну святиню – Зарваницю. Таким чином, ми не святкували Хеллоуін, а молилися за мир в Україні. За сприяння профспілки працівників освіти, в особі голови Голубовича В.М., відкрили для себе перлини Карпат – Буковель та Яремче.
Дуже вдячні колегам за організацію незабутніх подорожей у найцікавіші місця Західної України. Так, завдяки педагогам із Хоростківської гімназії побували в Бережанах, де відвідали музей Богдана Лепкого, музей книги та краєзнавчий музей. Тернопільщина містить третину замків, що збереглися в Україні. Ці архітектурні пам’ятки відкрили для нас учителі ЗОШ №2 м Хоростків. Разом з ними ми занурилися в історичну атмосферу Збаразького, Вишнівецького та Кременецького замків. Також нам пощастило відвідати кам’яне серце Західної України – Кам’янець-Подільський, у фортеці якого витає дух історії. Ця подорож відбулася завдяки колегам із ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів. Осінньо-зимову казку подарували нам керівники ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гадинківці та ЗОШ І-ІІ ст. с. Котівки – візит до міста Лева. У Львові ми мали змогу насолодитися неперевершеною європейською архітектурою, скуштувати вишукану каву та духовно збагатитися.
Таким чином, наше подоріжжя Західною Україною розширило кругозір, подарувало натхнення, спонукало повернутися сюди зі своїми вихованцями.
Термін проекту добігає кінця, але ми вважаємо, що він довготривалий, оскільки знайшли нових друзів, однодумців, налагодили зв’язки між школами і тепер плануємо втілити в життя безліч цікавих ідей разом з учнями, щоб довести, що Україна – єдина і неподільна країна і спільно з новим поколінням нам під силу змінити її на краще.
Оксана Коцур, учитель ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Сватове
Оксана Кудінова, учитель Марківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1


Актуально
             

Шановні медичні працівники Гусятинщини!


     Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника.
     Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.
     Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика завжди була однією із найнеобхідніших та найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.
     Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров'я, соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання.
     У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі Гусятинщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.
     Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.
     Хай кожен день радує Вас вдячними відгуками людей, що звернулися до Вас за допомогою, хай поруч буде колектив однодумців і вірних друзів.

Зі святом! Щастя вам і добра!


Голова районної державної адміністрації        Віталій БАТІГ
Голова районної ради                                          Василь БОЙЧУК


Положення про проведення XXIX сільських спортивних ігор Гусятинщини
У Тернополі триває набір до патрульної поліції

Заповнити он-лайн анкету
Про організацію проведення в області всеукраїнської акції "Місяць Червоного Хреста"
ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області


Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України


Лист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»