На засіданні колегії РДА
Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Батога за участю заступників голови РДА, голови районної ради, голів ОТГ, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів влади відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Про виконання районного бюджету за 2016 рік звітував начальник фінансового управління райдержадміністрації Анатолій Ковальковський.

До загального фонду районного бюджету надійшло власних доходів 28 625,6 тис.грн, виконання склало 116,1 відсоток, у порівнянні з 2015 роком надходження зменшились на 10,5 відсотків або на 3 367,1 тис. грн.

Податку та збору на доходи фізичних осіб надійшло 27 811,0 тис.грн (97,2% власних надходжень), поступлення відносно попереднього року у співставних одиницях зменшились на 4 004,5 тис.грн або на 12,6 %, податку на прибуток підприємств комунальної форми власності отримано 1,3 тис.грн ( що на 0,9 тис.грн більше ніж за 2015 рік), інших надходжень надійшло 508,0 тис.грн (на 331,2 тис. грн більше ніж за попередній рік), плати за надання адміністративних послуг поступило 305,3 тис.грн.

Базової дотації з державного бюджету отримано 15 231,4 тис. грн, освітньої субвенції – 75 363,3 тис.грн , медичної субвенції – 38 358,7 тис.грн. Соціальних субвенцій з державного бюджету отримано в сумі 189 777,8 тис.грн . Інших субвенцій надійшло до районного бюджету в сумі 5 084,5 тис.грн .

З державного бюджету отримано субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 3 342,9 тис.грн та субвенцію на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 190,8 тис.грн.

Всього, з врахуванням трансфертів, до загального фонду Гусятинського районного бюджету за 2016 рік поступило 355 975,0 тис.грн.

Видатки загального фонду (без врахування наданих місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів з державного бюджету) склали 138 780,9 тис.грн., що становить 99,5% до уточненого плану на звітний період (139 507,4 тис.грн.).

Фінансування в першу чергу спрямовувалось на захищенні статті видатків.

Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік та проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік інформував начальник управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Зіновій Фрайнд.

Промислові підприємства району за 2016 рік за очікуваними даними реалізують продукції на суму 854,9 млн гривень, що на 488,8 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Ріст становитиме 233,5%.

Показники реалізації промислової продукції згідно плану соціально-економічного розвитку району за 2016 рік прогнозовано становитимуть 328,8% (завдання 260,0 млн гривень, факт 854,9 млн гривень). Сільськогосподарськими підприємствами району намолочено 133996 тон зернових та зернобобових культур, що 1150 тонн більше минулого року при середній урожайності 47,2 ц/га.

В районі відроджено галузь м’ясного птахівництва. ФГ «Масарівські Липки» за рахунок реконструкції та будівництва нових пташників довело одноразову посадку бройлера до 200 тис. голів. Запущено лінії із забою птиці потужністю 3 тис. голів в годину та цех з переробки сої. Проводяться пусконалагоджувальні роботи комбікормового заводу потужністю 8 тон/год.

За 2016 рік в економіку району очікується залучити 150,0 млн гривень капітальних інвестицій. Темп росту складе 94,0%. На одну особу припадає 2500 гривень. Обсяг роздрібного товарообороту району за очікуваними даними 2016 року складе 125,0 млн гривень(розрахунковим методом), що становитиме 130,0% до рівня минулого року. В районі здійснюють свою діяльність 180 малих підприємств та 1615 фізичних осіб-підприємців.

Станом на 01.01.2017 року загальна сума невиплаченої заробітної плати по статистичних даних складала 1504,6 тис.гривень по одному підприємству (ДП “Санаторій “Збруч”).

Впродовж 2016 року у районному центрі зайнятості зареєстровано 1734 безробітних, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, а з урахуванням перехідного залишку їх чисельність складає 3011 зареєстрованих безробітних, що на 493 чол. менше, ніж за такий же період минулого року.

За станом на 01.01.2017 року в районному центрі зайнятості зареєстровано 1147 безробітних, на такий же період минулого року їх чисельність складала 1277 безробітних.

Підводила підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2016 року начальник відділу діловодства і контролю апарату РДА Оксана Троян.

За словами доповідача, протягом 2016 року до райдержадміністрації надійшло 842 звернення (на 219 більше в порівнянні з 2015 роком), з них 382 – письмових звернень (на 67 менше в порівнянні з 2015 роком). На особистому прийомі в голови райдержадміністрації та заступників голови побувало 20 громадян.

До вищестоящих органів влади від жителів району надійшло 320 звернення (на 69 більше в порівнянні з 2015 роком), а саме: до Адміністрації Президента України надійшло - 2 звернення, Верховної Ради України – 3 звернення, Кабінету Міністрів України – 2 звернення, Тернопільської обласної ради – 1 звернення, на Урядову «гарячу лінію» – 283 звернення, до Тернопільської облдержадміністрації звернулося 29 громадян (з них 4 жителів району побували на особистому прийомі громадян в голови облдержадміністрації). З 842 звернень – 702 розглянуто, на 140 звернень дано роз?яснення під час проведення прийому та «гарячої» телефонної лінії.

Після розгляду усіх питань шляхом голосування ухвалено рішення колегії щодо видачі розпорядження голови райдержадміністрації з даного питання. Голова РДА Віталій Батіг підсумував роботу засідання.


Актуально
             

Про тридцять першу сесію районної ради сьомого скликання


Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що перебувають в постійному користуванні філії «Тернопільський ДОНКК УДП « Укрінтеравтосервіс» за межами населеного пункту на території Котівської сільської ради , по вул. Комплексна та Комплексна,8 Гусятинського району Тернопільської області


Про запобігання корупції


Звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України


ЗВЕРНЕННЯ депутатів Гусятинської районної ради
до голів місцевих рад щодо запобігання поширенню
коронавірусної інфекції у Гусятинському районі


Лист МОЗУ щодо коронавірусу

Інформаційні матеріали по коронавірусу


Рекомендації щодо дій при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку 2019-nCoV

Алгоритм медико-санітарного спостереження за особами, які прибувають із країн, де зафіксовано випадки передачі коронавірусної хвороби COVID-19, у пунктах пропуску через державний кордон України

Інформація щодо відповідальних осіб в області за координацію заходів (24/7) з надання медичної допомоги при ускладненні епідемічної ситуації, пов’язаної з вірусом 2019 –nCoV

Додаток.Контактна інформація

Пам’ятка про самоізоляцію

Щодо організації робіт з актуалізації відомостей нормативної грошової оцінки земель населених пунктів


Перелік об’єктів комунальної власності Самолусківської сільської ради, які підлягають приватизації у 2020 році

Самолусківська сільська рада оголошує конкурс на проведення незалежної експертної оцінки комунального майна Самолусківська сільської радиДо відома голів місцевих рад!

Інформація про кількість земельних ділянок,що не внесені у державний земельний кадастр


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди майна територіальної громади сіл Зелене і Паївка Гусятинського району


ГОРОДНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальної громади


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади сіл Зелене і Паївка


До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу...


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади сіл Зелене та Паївка
У Тернополі триває набір до патрульної поліції

Заповнити он-лайн анкету
Про організацію проведення в області всеукраїнської акції "Місяць Червоного Хреста"
ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області


Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України


Лист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»