Низку актуальних питань розглянуто на черговому засіданні колегії райдержадміністрації
Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Батога на черговому засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто низку актуальних питань. У роботі взяли участь голови та представники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів влади.

Про стан виконання розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій з питань погашення заборгованості із заробітної плати та підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району доповідала заступник начальника управління, начальник відділу праці та трудових відносин управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Зоряна Свинарчук.

Керівник зазначила, що постійно ведеться моніторинг виплати заробітної плати, дотримання законодавчо встановлених розмірів мінімальної заробітної плати, створення нових робочих місць та стану колективно-договірної роботи по підприємствах, установах та організаціях району, що входять в коло звітуючих по статистичній звітності.

Одним із пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації залишається питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Однак, на даний час у районі залишається складна ситуація із виплати заробітної плати. Станом на 01.06.2017 року загальна сума невиплаченої заробітної плати по статистичних даних складала 1711,3 тис. гривень. Протягом січня - березня 2017 року по району темп зростання середньомісячної заробітної плати складав 152,7% до 2016 року. В результаті цього, середньомісячна заробітна плата в І кварталі 2017 році по статистичних даних становила 4335,00 грн.

Основними причинами недостатнього рівня середньої зарплати в районі є: низька продуктивність праці, недостатня ефективність використання робочої сили через відсутність обсягів продукції (робіт, послуг), ринку збуту, використання режиму неповної зайнятості, втрати робочого часу, надлишок робочої сили на ринку праці, недотримання працівниками норм Генеральної та галузевих тарифних угод, значний рівень «тіньових» втрат заробітної плати.

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг доручив Зоряні Свинарчук зосередити увагу на підвищенні ефективності діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення із залученням контролюючих та правоохоронних органів, громадських організацій.

Начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації Ірина Вітко звітувала про виконання повноважень райдержадміністрації у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на території району.

За словами доповідача, відділом державної реєстрації проводиться робота та вживаються усі заходи щодо забезпечення виконання пріоритетних напрямків діяльності щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, подальшого покращення якості надання адміністративних послуг громадянам, наповнення державного та районного бюджетів. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України здійснено передачу реєстраційних справ нерухомого майна в кількості 10320 справ, фізичних осіб- підприємців - 3624справ, юридичних осіб – 964 справи. З 01.04.2016 року по 30.12.2016 року державними реєстраторами надано 1914 послуг, з них 1346 – це реєстрація нерухомого майна, 568- у сфері державної реєстрації фізичних та юридичних осіб - підприємців. Станом на 20 червня 2017 року державними реєстраторами надано 917 послуг, з них 421 - реєстрація нерухомого майна, 496- у сфері державної реєстрації фізичних та юридичних осіб - підприємців. Станом на 20 червня 2017 року архіваріусом відділу прийнято на зберігання 3127 реєстраційних справ, з них: 2609 - у сфері нерухомості, 518 - у сфері державної реєстрації фізичних та юридичних осіб - підприємців.

Ірина Вітко зупинилася і на проблемних моментах, так йшлося про покращення матеріально-технічного забезпечення відділу.

Про стан виконання розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації, районними службами інформувала Оксана Троян, начальник відділу діловодства і контролю апарату РДА. Оксана Володимирівна повідомила, що аналіз стану фактичного виконання вимог контрольних документів обласної та районної державних адміністрацій засвідчив, що, незважаючи на певні позитивні зрушення в удосконаленні форм і методів контролю за ходом реалізації цих документів, продовжують мати місце поверхова організація їх виконання, а також недостатня ефективність і результативність втілення доведених завдань у конкретні справи. В окремих випадках виконання встановлених завдань зводиться лише до підготовки формальної звітної інформації.

Доповідач зупинилася на тих виконавцях, які не забезпечують своєчасне виконання доручень та розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Михайло Новінчук розповів про тимчасовий порядок надання в користування земель державної власності на період проведення земельних торгів (аукціонів); земель (непереоформлених паїв), що можуть бути визнані відумерлою спадщиною, до моменту зарахування їх до земель запасу; земель під господарськими будівлями та дворами до моменту оформлення майна для здійснення товарного сільськогосподарського виробництва в Гусятинському районі. Михайло Степанович зупинився на порядку надання в користування земель, умовах надання та користування землею, основних пунктах договору тимчасового використання землі. Йшлося також про плату за тимчасове використання землі.

По кожному розглянутому питанні ухвалено рішення колегії райдержадміністрації щодо видачі розпорядження голови райдержадміністрації з даного питання.

Очільник району Віталій Батіг підвів підсумки роботи, окресливши присутнім керівникам ряд завдань до виконання.


Актуально
             


Філія Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській областіЛист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонфі оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»