Віталій Батіг: Для мене важлива думка людей, серед яких я проживаю
Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Батіг в ранковому ефірі відповідав на запитання редактора районного радіо Оксани Гриців.

Подаємо текст розмови.

Минає вже три роки, як біля керма влади у нашому районі стоїть В.Батіг - ерудований та інтелігентний керівник, він – молодий, демократичний, із сучасним мисленням, європейськими поглядами.

Віталію Степановичу, вітаю Вас у студії. Цими днями, а саме 29 травня, Вас, друзі та колеги привітали із третьою річницею перебування на цій високій посаді. Що у відповідь їм казали?

Доброго ранку Оксано! Доброго ранку радіослухачі!

Звісно, що привітали, значить вірять, надіються на результат в подальшому. Перш за все, я вдячний їм, що зі мною, не втратили довіри в мене. А ще, вкотре наголошую, що я відкритий до співпраці, завжди готовий вислухати та прийняти конструктивну пропозицію, бо розумію, що спільними зусиллями, злагодженій співпраці усіх, задля хорошої ідеї, завжди можна досягти успіху. А для мене важлива думка людей, серед яких я проживаю. Тому завжди буду радий їх почути.

Оглядаючись назад, не шкодуєте, що дали згоду стати біля керма району?

Для чого тоді перебувати на посаді, якщо шкодувати , що дав згоду пару років тому працювати. Я вважаю, що яку б посаду людина не займала, вона повинна почувати себе на своєму місці, інакше результату праці не буде.

Я люблю свою роботу. Не передати словами ті відчуття, коли бачиш результати зробленого. Звичайно, не завжди все вдається і не все залежить лише від мене. Але я тут живу, з людьми зустрічаюся щоденно, знаю, що їх турбує та болить, тому намагаюся оправдати їхню довіру до мене.

Пам’ятаємо, часи були непрості, а вам така пропозиція: який аргумент у вашому виборі був найпереконливішим?

Під час революції Гідності українці чітко продемонстрували своє бачення майбутнього України. Вони хотіли змін. Змін хотів і я. Тоді чому я маю стояти осторонь, якщо чую, що є потенціал, який можна використати задля кращого завтрашнього своїх земляків. Коли Степан Степанович Барна запропонував мені цю посаду він сказав: «Час мітингу пройшов, тепер брати на себе відповідальність за революційні гасла та реалізовувати їх конкретними справами» - Це було моїм вирішальним аргументом. Я переконаний, що кожна людина, яка має мету, знає як її досягти, повинна йти вперед, працювати заради її втілення. Щоб збагатити свої знання, я вступив на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України. На даний час навчаюся на другому курсі і скажу відкрито, там я почерпнув немало, що стосується публічного управління та адміністрування. Також корисними стали нові знайомства та обмін досвідом з головами адміністрацій з усієї України.

Яка зараз ситуація на Гусятинщині? Де маємо “вузькі” місця та які плани у соціально-економічному аспекті на найближчу перспективу?

Гусятинщина ніколи не була депресивною територією. У нас активно розвивається сільське господарство. Маємо хороші результати у вирощуванні сільськогосподарських культур. Аграрії впроваджують передові технології виробництва. Хотілося б звичайно, щоб більше розвивався кооперативний рух. Але думаю, тут усе попереду. Мої земляки ніколи нічого не роблять поспіхом. Вони завжди все добре зважують, придивляються, а тоді приймають рішення.

Тож і у справі кооперативного руху думаю ще будуть успіхи. Також працює добре у нас переробна промисловість. Зокрема, добре налагоджено виробництво м’ясних виробів, мінеральної води, цукроваріння. В районі працюють підприємства над виробництвом меблів та комплектуючих для них, поліуретану, шарових кранів для підприємств ЖКГ, твердопаливних котлів, тощо. За перший квартал 2018 року план власних надходжень до бюджету виконано 143,7 % В розрізі окремих місцевих бюджетів слід відмітити, що забезпечили перевиконання дохідної частини загального фонду 19 бюджетів із 25 ( 76,0 % усіх бюджетів), обсяг понадпланових надходжень - 2 659,3 тис. грн., в тому числі 18 бюджетів забезпечили перевиконання плану понад 105 відсотків. Хочу відмітити, що на даний час відчувається брак деяких кваліфікованих робітничих професій.

Щодо проблем, то проблеми нашого району нічим не різняться від загальнодержавних.

Це перш за все – дороги. Починаючи з цього року Уряд передає кошти для ремонтів доріг місцевого значення ( 123 000 км) через Дорожній фонд на місця – до обласних державних адміністрацій.

Це суттєвий фінансовий ресурс! Цього року він складає 11 млрд грн. Відтепер немає потреби звертатися до Києва із проханням виділити кошти на ремонт місцевих шляхів: кожен регіон отримує ресурси і сам визначає, які дороги потребують ремонту.

З часом побачимо, як насправді працюватиме ця новація. Надіємося, що завдяки цьому будуть відремонтовані дороги і в нашому районі. Ямковий ремонт у нас уже проводиться.

Тому в планах на перспективу щоденна клопітка праця разом із командою. Адже досягти будь - яких значних результатів можливо лише у єднанні.

На вашу думку, як вирішити проблеми у такій сфері , як охорона здоров’я?

Лікувально-профілактичні заклади району задіяні в реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Укладено угоди із 26 аптеками району про відпуск медикаментів за рецептами лікарів з відшкодуванням вартості. Для реалізації цієї Урядової програми в 2018 р. передбачено 1618300 грн.

Розпочато процедуру реорганізації комунальних закладів «Гусятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» охорони здоров’я району шляхом перетворення їх у комунальне некомерційне підприємство. Принциповим та новацій ним є питання призначення керівників закладів охорони здоров’я вторинної ланки лише на контрактній основі і тільки після перемоги на відкритому конкурсі.

З 12 квітня 2018 року розпочато кампанію «Обери свого лікаря». Краяни активно підписують декларації з лікарями. На даний час жителями району укладено 12 556 декларацій.

Отже значна частина жителів району уже визначилися із своїм лікарем.

Яка співпраця райдержадміністрації з об’єднаними територіальними громадами. Чи є перспектива створення нових громад ?

На даний час у нашому районі діє 5 об’єднаних територіальних громад. Проходять консультації щодо створення Копичинецької ОТГ та розширення меж вже існуючих Гусятинської та Гримайлівської ОТГ. Над цим працює створена мною відповідна робоча група при РДА.

А щодо співпраці, то хочу відмітити, що у нашому районі тісна, конструктивна, взаємодоповнююча співпраця виконавчої влади з усіма об’єднаними громадами. Адже у нас одна мета – покращення життєдіяльності жителів району в цілому. Тому й завдання у нас однакові.

Чого у вашому стилі, як районного керівника, додалося, чого поменшало і від чого узагалі відмовилися?

Я дотримуюся одного важливого правила – не кидати слів на вітер, робити реальні зміни, корисні справи, які будуть помітними для всіх. Громада чекає ефективності від влади. Важливо правильно налагодити систему управління районом, чим я весь час, перебуваючи на посаді, і займаюсь. Бути відкритим, не сидіти в чотирьох стінах кабінету за стосами паперів, а спілкуватися з людьми. Виходити, чути і бачити їхні проблеми, намагатися швидко їх вирішувати. Я, як і всі, хочу змін на краще, а їх можливо здійснити, в черговий раз наголошу, тільки у злагодженій співпраці. Важливо, щоб люди довіряли владі і підтримували її. Тоді багато питань можна вирішити швидше.

А позитивних результатів не може бути через день, тиждень чи місяць. Рух уперед регіону держави в цілому – то велика й клопітка робота. Тож і маємо працювати сповна, адже кожен на своєму місці покликаний відповідально ставитися до своїх обов’язків.

У підсумку хотів би зазначити основні ключові завдання, які я перед собою поставив особисто у розвитку району це:

перше: відновлення Хоростківського цукрового заводу;

друге: відновлення санаторно-курортного комплексу у Гусятині;

третє: відновлення роботи Хоростківського спиртзаводу;

четверте: здійснити капітальні ремонти закладів освіти, культури, медицини;

п’яте: відремонтувати, відновити дорожнє покриття місцевих шляхів у районі;

і останнє: зберегти усі існуючі галузеві установи району - школи, ФАПи, будинки культури та бібліотеки та уникнути масових скорочень, а навпаки … працювати над створення робочих місць у районі.

Відтак, вже є фактом те, що Хоростківський цукровий завод працює і впевнено. Щодо спиртового заводу… вже прийнято рішення про інвестиції у 20 млн. грн.. на модернізацію обладнання і він теж запрацює! Це вже очевидно. Із впевненістю скажу що багатьох школах вже замінено за цей час покрівлі та системи опалення, утеплено фасади та придбано інвентарі для наших школяриків. Також проведені ямкові ремонти доріг а подекуди і капітальні, та все ж таки своїм ще великим недопрацюванням вважаю не відновлену роботу санаторіїв «Збруч» та «Медобори» хоча і надією є й те, що Гусятинська бальнеологічна лікарня завдяки спільній роботі усіх рівнів органів місцевого самоврядування та завдяки коштам державних фондів розпочне свою роботу вже цього літа, а відтак дасть великий поштовх у відновленні роботи наших оздоровчих комплексів.

Дякую Віталію Степановичу, що завітали у студію, за змістовну, конкретну, актуальну та цікаву розмову. Зичу Вам успіхів у праці , а від жителів Гусятинщини розуміння та підтримки

Дякую слухачам за увагу, а вам за запрошення!

Актуально
             

Про запобігання корупції


Звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України


ЗВЕРНЕННЯ депутатів Гусятинської районної ради
до голів місцевих рад щодо запобігання поширенню
коронавірусної інфекції у Гусятинському районі


Лист МОЗУ щодо коронавірусу

Інформаційні матеріали по коронавірусу


Рекомендації щодо дій при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку 2019-nCoV

Алгоритм медико-санітарного спостереження за особами, які прибувають із країн, де зафіксовано випадки передачі коронавірусної хвороби COVID-19, у пунктах пропуску через державний кордон України

Інформація щодо відповідальних осіб в області за координацію заходів (24/7) з надання медичної допомоги при ускладненні епідемічної ситуації, пов’язаної з вірусом 2019 –nCoV

Додаток.Контактна інформація

Пам’ятка про самоізоляцію

Щодо організації робіт з актуалізації відомостей нормативної грошової оцінки земель населених пунктів


Перелік об’єктів комунальної власності Самолусківської сільської ради, які підлягають приватизації у 2020 році

Самолусківська сільська рада оголошує конкурс на проведення незалежної експертної оцінки комунального майна Самолусківська сільської радиДо відома голів місцевих рад!

Інформація про кількість земельних ділянок,що не внесені у державний земельний кадастр


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди майна територіальної громади сіл Зелене і Паївка Гусятинського району


ГОРОДНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальної громади


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади сіл Зелене і Паївка


До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу...


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади сіл Зелене та Паївка
У Тернополі триває набір до патрульної поліції

Заповнити он-лайн анкету
Про організацію проведення в області всеукраїнської акції "Місяць Червоного Хреста"
ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області


Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України


Лист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»