Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
Чергове засідання колегії районної державної адміністрації відбулося сьогодні під керівництвом першого заступника голови РДА Ігоря Гайдука. В роботі колегії взяли участь голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб.

Про стан виконання делегованих повноважень виконкомами рад в галузі оборонної роботи та щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян доповідав перед присутніми завідувач сектору оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Зіновій Черниш. Доповідач зазначив, що проведено аналіз роботи окремих виконавчих комітетів місцевих рад з питань виконання делегованих повноважень згідно ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“. Встановлено, що у виконкомах місцевих рад ведеться відповідна робота з даних питань. Проте, є ряд недопрацювань.

На обліку у райвійськкоматі перебуває 7586 військовозобов’язаних, з них 7169 солдатів і сержантів запасу та 417 офіцерів запасу.

У поточному році кількість призваних на строкову військову службу складає 32 чоловіка, контрактників - 35 чоловік. В кожній раді проводяться заходи по відбору громадян на військову службу за контрактом.

Питання оборонної роботи та забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян слухалось на засіданнях виконавчих комітетів та сесіях місцевих рад.

Найкраще ведеться робота по веденню військового обліку, призову та контракту виконавчими комітетами Гусятинської селищної ради ОТГ, Копичинецької міської ради, Гадинківської сільської ради та с.Увисла (Хоростківська міська рада ОТГ).

Незадовільний стан при проведенні чергових призовів громадян до лав Збройних Сил України у виконавчих комітетах Хоростківської міської ради ОТГ (м. Хоростків, с.Хлопівка), Личковецької, Раштовецької сільських рад, Гримайлівської селищної ради ОТГ, які практично самоусунулись від проведення цієї роботи.

Основні недоліки:

- відсутність організації пошуку кандидатів, які бажають проходити військову службу за контрактом в Збройних Силах України;

- неналежна організація роботи при проведенні чергових призовів громадян до лав Збройних Сил України.

По результатах спільної проведеної роботи райвійськкомату, органів виконавчої влади району та місцевого самоврядування, у січні-жовтні поточного року уклали контракти на проходження військової служби 35 військовозобов’язаних.

Поряд із цим, в роботі виконкомів є ще ряд недоліків. Після отримання витягів виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом, неналежним чином проведено їх виконання практично по всіх радах району.

Незважаючи на неодноразові вимоги, відповідальні за військовий облік не своєчасно представляють в РВК відомості про прийнятих та звільнених з роботи, не проводять звірки з райвійськкоматом. Не своєчасно проводиться оповіщення призовників та військовозобов’язаних про явку у військовий комісаріат. Районний військовий комісар Віктор Гладій співдоповідав з обговорюваного питання.

Ігор Гайдук підвів підсумки обговорення даного питання, вказано відповідальним виконавцям на недоліки в роботі та розпорядженням, за яке проголосували одноголосно члени колегії, визначено терміни для їх виправлення.

Також розглянуто на засіданні питання підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років. Інформувала начальник відділу освіти, сім’ї молоді та спорту РДА Оксана Кащишин. Вона зазначила, що здійснено об?їзди закладів освіти та проаналізовано стан проведення ремонтних робіт котелень, систем опалення, приведення до належного стану приладів для сталого проходження опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

У школи та установи галузі, що використовують тверде паливо, закуплено 76 тонн вугілля, укладено договір щодо закупівлі 100 м3 дров. Цієї кількості достатньо для забезпечення твердим паливом усіх закладів освіти.

Протягом вересня 2018 року проведено перевірку димових та вентиляційних каналів в приміщеннях шкіл та установ відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту РДА, приведено у відповідність стан електричного господарства, для підсилення пожежної безпеки додатково в листопаді поточного року буде закуплено ще 50 вогнегасників.

Разом з тим, без додаткового фінансування не вдається вирішити ряд питань по підготовці закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, а саме:

1.Проведення робіт по протипожежній обробці дерев’яних конструкцій дахів будинків навчальних закладів.

2.Встановлення пожежної сигналізації в закладах освіти.

3.Закупівля приладів дистанційного обліку газу до 01 травня 2019 року.

Незважаючи на виконання заходів з енергоефективності та енергозбереження в цьому році, в зв’язку з різким підвищенням ціни на природній газ та електроенергію коштів, передбачених бюджетом, для проведення розрахунків з поставщиками може бути обмаль. Відділом освіти, сім»ї, молоді та спорту РДА проведено додаткову тендерну закупівлю природного газу на грудень 2018 року на суму 773 тис.грн. Оголошено тендерну закупівлю природного газу на 2019 рік на суму 7,5 млн грн. Для порівняння, у 2018 році на ці ж заклади освіти було виділено на закупівлю газу 5,5 млн грн.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук підвів підсумки роботи колегії. З усіх обговорюваних питань будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.


Актуально
             

У Тернополі триває набір до патрульної поліції

Заповнити он-лайн анкету


ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області


Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України


Лист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»