Про розвиток сільськообслуговуючих кооперативів слухали на засіданні колегії райдержадміністрації
Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Гусятинської районної державної адміністрації Ігоря Гайдука за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів влади, ЗМІ, голів ОТГ відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Анатолій Ковальковський доповів про стан виконання районного бюджету за 2018 рік. Він, зокрема, зазначив, що до загального фонду районного бюджету надійшло власних доходів 34 637,1 тис.грн, виконання склало 103,6 відсотків, у порівнянні з 2017 роком надходження зменшились на 4 235,1 тис.грн.

Податку та збору на доходи фізичних осіб надійшло 34 360,8 тис.грн (99,2 % власних надходжень), поступлення відносно 2017 року у співставних одиницях зменшились на 4 247,9 тис.грн, інших надходжень надійшло 104,4 тис.грн (на 13,6 тис. грн більше ніж за попередній рік), плати за надання адміністративних послуг поступило 171,7 тис.грн (на 1,6 тис.грн більше, ніж 2017 рік), податку на прибуток підприємств комунальної форми власності надійшло 0,2 тис.грн.

Базової дотації з державного бюджету отримано 16 306,6 тис. грн, додаткової дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 16 818,0 тис.грн, освітньої субвенції – 47 973,1 тис.грн, медичної субвенції – 22 328,4 тис.грн, дотації з місцевого бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету – 590,6 тис.грн.

Соціальних субвенцій з державного бюджету отримано в сумі 231 313,9 тис.грн.

Станом на 01.01.2019 року отримано субвенцію з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 1 778,3 тис.грн , субвенцію з місцевого бюджету на здійснення видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 31 467,9 тис.грн, субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 206,1 тис.грн, субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 1 115,4 тис.грн , субвенцію на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, для осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції в сумі 922,4 тис.грн , субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1 876,0 тис.грн та субвенцію на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 356,2 тис.грн.

Інших субвенцій надійшло до районного бюджету в сумі 7 113,3 тис.грн .

Всього, з врахуванням трансфертів, до загального фонду Гусятинського районного бюджету за 2018 рік поступило 414 803,3 тис.грн , що складає 100,1 відсоток до уточненого річного плану – 414 369,3 тис.грн.

Всього до загального та спеціального фондів Гусятинського районного бюджету за 2018 рік надійшло 419 394,0 тис.грн.

Підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2018 року підвела головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Зоряна Дзюда.

Доповідач зазначила, що протягом 2018 року до райдержадміністрації надійшло 728 звернень (на 96 менше в порівнянні з 2017 роком), з них 535 – письмових звернень (на 87 менше в порівнянні з 2017 роком). На особистому прийомі в голови райдержадміністрації та заступників голови побувало 82 громадян. До вищестоящих органів влади від жителів району надійшло 286 звернень (на 89 більше в порівнянні з 2017 роком), а саме: до Секретаріату Кабінету Міністрів України – 1 звернення, ТОДА – 5 звернень, на Урядову «гарячу лінію» звернулося 280 громадян.

До органів влади надходять звернення від найменш захищеної категорії населення – пенсіонерів, учасників війни, членів багатодітних родин (75% від загальної кількості звернень), які потребують особливої уваги з боку органів державної влади щодо вирішення їх повсякденних запитів та життєвих проблем.

Михайло Новінчук, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації доповів присутнім про сприяння розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств в районі.

Доповідач наголосив, що станом на 01 січня 2019 року на території району зареєстровано 4 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативи, з яких 2 зареєстровано в попередні роки, які припинили свою діяльність.

На даний час проводяться заходи щодо створення молочного кооперативу на території Хоростківської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Державним бюджетом України на 2019 рік виділено 800 млн грн. на програму підтримки сільськогосподарських кооперативів та фермерських господарств.

Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2018-2020 роки з обласного бюджету буде виділено у 2019 році 1 млн грн. , а з районного бюджету - 100 тис. грн.

Члени колегії рекомендували проекти запропонованих розпоряджень голови райдержадміністрації прийняти за основу.

Підсумки засідання колегії райдержадміністрації підвів перший заступник голови Гусятинської районної державної адміністрації Ігор Гайдук .


Актуально
             


У Тернополі триває набір до патрульної поліції

Заповнити он-лайн анкету
Про організацію проведення в області всеукраїнської акції "Місяць Червоного Хреста"
ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області


Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України


Лист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»