Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
За участю членів колегії райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та територіальних органів влади та голів об’єднаних територіальних громад під очільництвом голови РДА Віталія Батога відбулося засідання колегії.

Про стан виконання районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2016-2019 роки інформував начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ігор Соболь.

За словами доповідача, на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 279 учасників бойових дій АТО, 22 особи з інвалідністю війни, дві сім’ї загиблих в антитерористичній операції, 1 сім’я загиблого при виконанні обов’язків військової служби та 1 сім’я померлого інваліда війни АТО.

Для реалізації заходів районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції в 2018 році заплановано 399.8 тис. гривень, в тому числі для надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг особам, які брали участь в антитерористичній операції та членам сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції -40,0 тис. гривень, профінансовано 13078 грн, на 2019 рік передбачено Програмою 399.8 тис. гривень, в тому числі для надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг особам, які брали участь в антитерористичній операції та членам сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції - 40,0 тис. гривень та щомісячну допомогу членам сім’ї померлого ветерана війни АТО – 4.8 тис. грн, профінансовано в 2019 році 13000 грн для надання пільг на житлово-комунальні послуги та на щомісячну допомогу членам сім’ї померлого ветерана війни АТО. На лікування осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, в 2018 році та з початку 2019 року кошти не виділялись.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства "Гусятинський ЦПМСД" Гусятинської районної ради Михайло Кобрин звітував про стан реалізації в районі урядової програми «Доступні ліки» та здійснення заходів щодо розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості.

Михайло Лук’янович зазначив, що у 2017 році виписано 26393 рецепти для 12152 пацієнтів. У 2018 році виписано 39 409 рецептів для 17939 пацієнтів, в тому числі для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями – 16081, бронхіальною астмою – 241, діабетом ІІ типу – 1617. Кошти, виділені на цю програму, були використані в повному обсязі. По показниках реалізації програми «Доступні ліки» за 2018 рік район по обласних показниках був на ІІІ місці.

Виписка рецептів лікарями АЗПСМ знаходиться на постійному контролі, щотижнево проводиться збір даних про кількість виписаних рецептів. З початку 2019 року станом на 19.05.2019 року виписано 13928 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів, задіяних у програмі. Рецепти виписані для 7002 осіб. Слід відмітити, що з 1 квітня 2019 року виписуються електронні рецепти для пацієнтів по програмі «Доступні ліки». Так, за цей період виписано 3594 електронних рецепти для 2070 осіб. На сьогоднішній день відпуск ліків по електронних рецептах проводиться аптечними закладами у селищах Гусятин та Гримайлів, містах Хоростків та Копичинці.

Станом на сьогоднішній день усі лікарі загальної практики – сімейної медицини забезпечені індивідуальними ноутбуками.

З квітня 2018 року розпочалась підписна кампанія по вибору сімейного лікаря, педіатра або терапевта. Станом на 17.05.2019 р. підписано 45107 декларацій, що складає 76,3 %.

З 01 жовтня 2018 року та за 4 місяці 2019 року заклад отримав кошти в сумі 16009,4 тис. грн. Середня заробітна плата лікарів первинної ланки у 2018 році порівняно з аналогічним періодом 2017 року зросла в 1,9 раза.

Про стан виконання районних програм в галузі культури та туризму розповів головний спеціаліст Степан Сторожук.

З метою виконання програми розвитку туризму в Гусятинському районі на 2016-2020 роки, програми розвитку культури, програми збереження культурної спадщини проводиться відповідна робота.

Зокрема, зібрано та систематизовано необхідну інформацію про наявну туристичну інфраструктуру району, а саме: заклади розміщення і сервісного обслуговування туристів, заклади харчування, транспорт, можливості щодо розвитку сільського туризму.

На виконання програми розвитку культури проводяться поточні ремонти музичних шкіл та Копичинецького центру культури і дозвілля, закупляється необхідна техніка, також проводяться фестивалі подієвого туризму. По виконанню програми збереження культурної спадщини регулярно проводяться толоки по благоустрою території біля пам'яток і на прилеглій території.

Однак, потребує модернізації дорожня інфраструктура на територіях, прилеглих до основних туристичних об’єктів, необхідно встановити інформаційні щити при в’їзді в населені пункти, де розміщуються основні туристичні об’єкти, недостатня робота щодо впорядкування територій біля пам’яток архітектури та збереження їх приміщень тощо.

Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2019 року вів мову в.о.начальника фінансового управління РДА Микола Москалюк.

З його слів, до загального фонду районного бюджету за І кв. 2019 року надійшло власних доходів 2 843,2 тис.грн, виконання склало 105,0 відсотків, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року надходження зменшились на 2 818,6 тис.грн.

Всього, з врахуванням трансфертів, до загального фонду Гусятинського районного бюджету за I квартал 2019 року поступило 94 612,3 тис.грн, що складає 88,7 відсотків до плану на I квартал 2019 року – 106 694,2 тис.грн

Видатки загального фонду (без врахування наданих місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів) склали 101 494,6 тис.грн.

Після розгляду усіх питань порядку денного, з кожного комісійно ухвалено відповідне рішення щодо видачі розпорядження голови райдержадміністрації.

Підсумував роботу очільник району Віталій Батіг.


Актуально
             

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що перебувають в постійному користуванні філії «Тернопільський ДОНКК УДП « Укрінтеравтосервіс» за межами населеного пункту на території Котівської сільської ради , по вул. Комплексна та Комплексна,8 Гусятинського району Тернопільської області


Про запобігання корупції


Звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України


ЗВЕРНЕННЯ депутатів Гусятинської районної ради
до голів місцевих рад щодо запобігання поширенню
коронавірусної інфекції у Гусятинському районі


Лист МОЗУ щодо коронавірусу

Інформаційні матеріали по коронавірусу


Рекомендації щодо дій при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку 2019-nCoV

Алгоритм медико-санітарного спостереження за особами, які прибувають із країн, де зафіксовано випадки передачі коронавірусної хвороби COVID-19, у пунктах пропуску через державний кордон України

Інформація щодо відповідальних осіб в області за координацію заходів (24/7) з надання медичної допомоги при ускладненні епідемічної ситуації, пов’язаної з вірусом 2019 –nCoV

Додаток.Контактна інформація

Пам’ятка про самоізоляцію

Щодо організації робіт з актуалізації відомостей нормативної грошової оцінки земель населених пунктів


Перелік об’єктів комунальної власності Самолусківської сільської ради, які підлягають приватизації у 2020 році

Самолусківська сільська рада оголошує конкурс на проведення незалежної експертної оцінки комунального майна Самолусківська сільської радиДо відома голів місцевих рад!

Інформація про кількість земельних ділянок,що не внесені у державний земельний кадастр


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди майна територіальної громади сіл Зелене і Паївка Гусятинського району


ГОРОДНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальної громади


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади сіл Зелене і Паївка


До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу...


Зеленівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади сіл Зелене та Паївка
У Тернополі триває набір до патрульної поліції

Заповнити он-лайн анкету
Про організацію проведення в області всеукраїнської акції "Місяць Червоного Хреста"
ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
Філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області


Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв'язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України


Лист щодо можливості отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за кошти Національного агентства України з питань державної служби


Всеукраїнський громадський рух "Сила права" - безкоштовна правова допомога всім, хто постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!


Про охоронні зони магістральних газопроводів


З 01 січня 2018 року діє новий Порядок направлення з осіб у реабілітаційні відділення


Заходи щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень на території адміністративних районів


Звіт Гусятинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень у галузі освіти


Про проведення навчання з підвищення кваліфікафії за професійною програмою


Про розгляд депутатського звернення


Про вшанування пам'яті головного командира УПА, генерал-хорунжого, Героя України Романа ШухевичаПро розгляд рекомендацій щодо використання державних символів України


Інформаційне повідомлення Національного банку України


Про попередження добування деревних соків в населених пунктах


До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


     Згідно із статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції») зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До уваги керівників районної і місцевої влади!

Державне підприєство "СЕТАМ" проводить електронні аукціони з продажу рухомого майна


Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє...

Про охоронні зони магістральних трубопроводів


Звернення депутатів Гусятинської районної ради щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України


Функціонування електронних сервісів Міністерства юстиції УкраїниЗвітування по системі PROZORRO
До відома голів місцевих рад

Стан утримання вуличної мережі

Стан утримання доріг


Звернення регіональної філії "Львівська залізниця"ПАТ "Укрзалізниця" щодо ставок земельного податку


Про забезпечення безпеки людей на водних об'єктахПродовжено термін прийому заявок на відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогиПро попередження незаконного збору рідкісних ранньоквітучих, ендемічних, реліктових і таких, що знаходяться під загрозою зникнення видів рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України


До відома голів місцевих рад!

23 лютого 2016 року вступив в дію Закон України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань", який був оприлюднений 23 грудня 2015 року у Голосі України № 242

Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосуваньПрийняття рішення про призначення перших виборів старост та про початок виборчого процесу з перших місцевих виборів старостЗразки бланків ЦСУ


Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"


До відома громадян!

Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Тернопіль, вул. За рудкою,3, тел. (0352)52-56-12, факс (0352)52-83-65, e-mail: office.ternopil@legalaid.gov.ua) нагадує, що кожен громадянин України має конституційне право на захист http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos


Інформація Благодійного Фонду «Крок назустріч»

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» займається психологічною підтримкою військових, які постраждали внаслідок проходження служби в зоні АТО, переміщених осіб та членів їх сімей. Ці люди потребують психологічної підтримки та уваги. На даний час центр спроможний допомогти їм і повернути до повсякденного життя.
Адреса центру: м. Тернопіль, вул. Над Ставом, 6.Ставки податку на нерухомість у місцевих радах Гусятинського району


Ставки земельного податку у місцевих радах Гусятинського районуЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО КОЖНОГО ЕТАПУ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДУ РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1602 “Про затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2014 - 2018 роки”Про проведення у 2015 році обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській областіДержавне підприємство "Розрахунковий центр послуг" пропонує...ПРОЕКТ переліку територіальних громад адміністративного поділу Гусятинського району, запропонований Тернопільською обласною радою


На Гусятинщині можна орендувати п’ять держоб’єктів


     За інформацією Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області, серед них – дві пам’ятки архітектури: приміщення синагоги площею 289 кв.м на вул. Пушкіна, 15 у Гусятині та замок XVII ст. у селі Сидорів. Як потенційні об’єкти оренди у Гусятині також можна розглядати адмінбудинок площею 195,4 кв.м та приміщення лабораторії площею 123,3 кв.м на вул. Суходільській, 44, а в Гримайлові – частину адмінприміщень площею 95 кв.м на першому поверсі пожежного депо, що на вул. Віконській,3.
     Детальніша інформація стосовно оренди – за тел. (0352)523638.

Проект річного плану закупівель на 2015 рік Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району

До відома жителів району


     Шановні жителі краю, керівники підпри ємств, установ, організацій, розважальних закладів, закладів громадського харчування, готелів тощо. Районний відділ внутрішніх справ інформує вас, що рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва 25.03.2014 та від 17.07.2014, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 17.07.2014 № 292 та № 297, від 24.07.2014 № 490, від 07.08.2014 № 663 тимчасово заборонено розповсюдження на території України низку російський програм, а саме:
     - «Первый канал.Всемирная сеть»
     - «РТР Планета»
     - «НТВ-Мир»
     - «Россия-24»
     - «TVCI»
     - «Россия-1»
     - «НТВ»
     - «ТНТ»
     - «Петербург-5»
     - «Звезда»
     - «Рент-ТВ»
     - «Life News»
     - «Russia Today»
     - «РБК-ТВ»


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!


     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує Вам надання соціальних послуг спеціалістами:
     - інформаційних;
     - соціально-педагогічних;
     - соціально-медичних;
     - психологічних;
     -юридичних.
     Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:
      вул. Суходільська, 7, смт. Гусятин, 48201, тел. (03557) 2-10-64.
     Працюєм згідно графіка роботи:
     понеділок – четвер 8.00 -17.15
     п’ятниця 8.00 – 16.00
     обідня перерва 13.00 – 14.00
     вихідні дні субота, неділя
     Всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.


Долучімося до реставрації пам'ятки архітектури!


     В селищі Гусятин здійснюється реставрація фасаду пам’ятки архітектури 1610 року, костелу ордена Бернардинів, а нині кjстелу св.Антонія РКЦ.
     Для тих, хто бажає допомогти у відновленні та збереженні святині, відкрито благодійних рахунок.
     Добровільну пожертву можна скласти на номер картки Приватбанку:
     5168 7423 0863 3548 (гривні)
     5168 7420 6496 5837 (рублі)
     5168 7420 6420 5796 (євро)
     5168 7420 6420 5747 (долари)
     Одержувач Багінський Петро.
     Після пожертви священнослужителі храму просять поінформувати на e-mail husiatyn@ofm.org.ua для запису в книгу доброчинців, за яких щовівторка, вшановуючи св.Антонія, звершується Служба Божа про здоров’я та благословення.
     Також можна звертатися з пропозиціями на електронну адресу парафії: husiatyn@hotmail.com та за телефоном 2-25-93.


Надання безоплатної правової допомоги

До уваги жителів району!


    Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» створено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги, який з 1 січня 2013 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесуальному порядку.
    Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, каб. 603.
    Звертатися до центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.
    Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103.
     Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.gov.ua
    Корисні посилання:
http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos
http://www.ttb-studio.com.ua./component/k2/10-proekty/roliki.html

Модуль не знайдено
Президент України | Верховна рада України | Кабінет Міністрів України | Тернопільська облдержадміністрація | Тернопільська обласна рада


Веб-сайт створено в рамках проекту Гусятинської районної ради«Впровадження ефективного механізму управління і надання населенню Гусятинського району соціальних та інформаційних послуг»